Najlepsza pediatria ma być w Międzyrzeczu

fot. Szpital Międzyrzecki im. Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich

fot. Szpital Międzyrzecki im. Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich

Władze powiatu międzyrzeckiego chcą w powiatowej lecznicy utworzyć regionalne centrum pediatryczne. Szpital Międzyrzecki im. Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich byłby ośrodkiem, gdzie pediatria będzie na bardzo wysokim poziomie. – Już pozyskaliśmy na ten cel pieniądze z Polskiego Ładu – mówi Agnieszka Olender, starosta międzyrzecka.

Wyniki przetargu powinniśmy poznać w kwietniu.

Exit mobile version