Wspinaczkowa integracja

W sobotę w hali przy ul. Urszuli w Zielonej Górze odbędą się zawody wspinaczkowe „Mocne lubuskie”.

Zawody są organizowane wspólnie przez Klub Wysokogórski w Zielonej Górze i gorzowski Speleoklub Gawra. Pomysł na zorganizowanie gorzowsko-zielonogórskiej rywalizacji wspinaczkowej zrodził się poniekąd poprzez wojnę w Ukrainie, mówi prezes Gawry Jarosław Woćko.

Sobotnie zmagania będą już drugimi tego typu zawodami organizowanymi przez oba kluby. Pierwsze odbyły się w ub.r. w Gorzowie Wlkp.

Patronat honorowy nad imprezą objął Wojewoda Lubuski, zaś patronem medialnym jest Radio Zachód. 

Zawody odbędą się w sobotę 25 marca br. w hali MOSiR w Zielonej Górze przy ul. Urszuli 22. Początek zmagań o godz. 9.00 (dzieci) i 11.45 dorośli.

 

 

Exit mobile version