Kolarze sprawdzili trasę przed MP

Kolarze sprawdzili trasę przed MP Radio Zachód - Lubuskie

Ponad 300 kolarzy głównie z Polski startowało w niedzielę w Drzonkowie w międzynarodowych zawodach, które były próbą generalną przed mistrzostwami Polski w kolarstwie przełajowym 14. i 15. stycznia przyszłego roku. Te odbędą się na dokładnie tej samej trasie.

W najważniejszych kategoriach – Elita mężczyzn i Elita kobiet wygrali odpowiednio Patryk Stosz z Voster ATS, który 8 okrążeń (2800 metrów każde) pokonał w czasie 1:02.04, a także Dominika Włodarczyk z ATOM DEWELOPER POSCIELLUX.PL, która swoje 5 okrążeń zakończyła z czasem 42:54.

Najlepszym kolarzem z Zielonej Góry był Marian Kłos z Trasy Zielona Góra. Zwyciężył on w kategorii Masters IV (wiek 65+).

Więcej o zmaganiach w poniedziałkowej Dogrywce w Radiu Zielona Góra, a także w Magazynie Sportowym Radia Zachód.