Radość Korony, która pokonała wicelidera i zostaje w IV lidze

Radość Korony, która pokonała wicelidera i zostaje w IV lidze Radio Zachód - Lubuskie

W IV lidze piłkarskiej wicelider tabeli Odra Nietków przegrał na własnym boisku z broniącą się przed spadkiem Koroną Kożuchów 2:3. Już w 8 minucie boisko opuścił czołowy zawodnik Odry Roman Kopacz, który doznał urazu głowy i został odwieziony do szpitala. W 20 minucie czerwoną kartkę ujrzał obrońca gospodarzy Sławomir Danyło, a Korona grając w przewadze strzeliła dwa gole w 42 i 44 minucie, gdy na listę zdobywców bramek wpisali się: Gracjan Lewicki i Łukasz Cygan. W 61 minucie Lewicki podwyższył na 3:0 dla gości, ale cztery minuty później czerwoną kartke zobaczył jego kolega z zespołu Bartosz Olejniczak. Gospodarze zwietrzyli szansę na dogonienie rywala. W 78 minucie do bramki Korony trafił Łukasz Kaczorowski, a kolejne akcje Odry stawały się łupem bramkarza Alana Stankiewicza. W doliczonym czasie gry drugą bramkę dla Odry zdobył Bogdan Rubacha, ale na kolejną zabrakło już czasu: