Świetna dyspozycja strzelecka AZS UZ w meczu z Dziewiątką

Świetna dyspozycja strzelecka AZS UZ w meczu z Dziewiątką Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze ręczni PKM Zachód AZS UZ pokonali w Zielonej Górze outsidera pierwszoligowej tabeli UKS Dziewiątkę Legnica 36:25. Pierwsza połowa nie zapowiadała wysoikiego zwycięstwa, bo gospodarze prowadzili 15:11. Druga część spotkania była popisem zielonogórzan, którzy w 52 minucie prowadzili już 30:20, by ostatecznie pokonać rywali różnicą 11 bramek:

Bramki dla AZS-u zdobyli: Alan Młynkowiak 11, Tyberiusz Chałupka i Jakub Jaszczuk po 5, Dominik Lasota, Maciej Należyty i Julian Reszczyński po 3, Robert Góral i Szymon Gołębiowski po 2, Cyprian Kociszewski 1, a dla Dziewiątki najwięcej bramek 5 zdobył Dawid Król.

W innym meczu tej grupy UKS Trójka Nowa Sól przegrała na wyjeździe z ŚKPR-em Świdnica 27:28.