Stelmet udanie rozpoczął play off. Rosa pokonana!

Stelmet udanie rozpoczął play off. Rosa pokonana! Radio Zachód - Lubuskie

Nie było łatwo, ale udało się. Koszykarze Stelmetu Enei BC Zielona Góra musieli gonić Rosę Radom, ale ostatecznie udało im się pokonać pierwszego rywala w play off – 104:97!

Ależ mecz, ależ emocje! Tutaj już nie ma żartów, bo to mecze o stawkę. Wygrywasz – rywalizujesz dalej. Pierwsza kwarta zakończyła się zwycięstwem radomian, którzy po pierwszych dziesięciu minutach prowadzili 25:24. Po pierwszej połowie mieliśmy remis – 46:46!

To zwiastowało jeszcze większe emocje po przerwie. I faktycznie tak było! Rosa już prowadziła, ale Stelmet zaciekle gonił, bo chciał zwyciężył pierwszy mecz w swojej twierdzy. Udało mu się to, chociaż końcówka była bardzo nerwowa. Tutaj działy się najważniejsze rzeczy!

Posłuchajcie sami ostatnich kilkudziesięciu sekund tego spotkania i podsumowania meczu w wykonaniu Jacka Białogłowego, który je relacjonował:

Przypomnijmy, że rywalizacja toczy się do trzech wygranych. Drugi mecz w hali CRS już w sobotę!