Brąz drużyny z Drzonkowa w Szkolnych Mistrzostwach Świata

Brąz drużyny z Drzonkowa w Szkolnych Mistrzostwach Świata Radio Zachód - Lubuskie

zks

Na Malcie odbyły się Szkolne Mistrzostwa Świata w tenisie stołowym. Zielonogórscy uczniowie ze szkoły w Drzonkowie zdobyli brązowy medal.

Drużyna wystąpiła w składzie: Łukasz Wachowiak, Samuel Kulczycki, Jakub Jankowski, Szymon Najder. Debiutująca w MŚ drużyna dziewcząt Zespołu Edukacyjnego nr 4 w Zielonej Górze, zajęła 11-te miejsce. Blisko medalu w turnieju indywidualnym był Łukasz Wachowiak, który dotarł do ćwierćfinału, gdzie uległ reprezentantowi Chin 0:3, ostatecznie zajmując szóste miejsce. W zawodach wystąpiło 185 zawodników z 20 reprezentacji.O imprezie mówi Paweł Sroczyński – trener brązowych medalistów: