Falubaz wygrywa z Bytomiu

Falubaz wygrywa z Bytomiu Radio Zachód - Lubuskie

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra pokonał 4-0 Odrę Bytom Odrzański w IV lidze. Do przerwy było 0-0.

W I połowie Falubaz miał przewagę, ale miał problem z wypracowaniem sytuacji podbramkowych. Po 45 minutach było 0-0.

W 62 minucie z boiska wyleciał za czerwoną kartkę jeden z graczy Odry i za chwilę zaczęły padać bramki. Trzy z nich strzelił Okińczyc, który zanotował drugiego hattricka z rzędu. 4 bramkę dołożył Mycan i….Falubaz może się szykować do ciężkiego tygodnia. W środę zagra w Wigrami Suwałki w Pucharze Polski, a w niedzielę derby Zielonej Góry z TS Przylep. A w tej chwili zespół Andrzeja Sawickiego prowadzi w lidze z kompletem 24 punktów.

Wyniki pozostałych meczów w lubuskiej IV lidze:

Tęcza Krosno Odrz. – Korona Kożuchów 5:3, Czarni Witnica – Arka Nowa Sól 2:4, Syrena Zbąszynek – Polonia Słubice 3:0, Lubuszanin Drezdenko – Spójnia Ośno Lubuskie 3:3, Ilanka Rzepin – Sprotavia Szprotawa 2:0.