Olimpia przegrywa ze Ślepskiem

Olimpia przegrywa ze Ślepskiem Radio Zachód - Lubuskie

Olimpia Sulęcin przegrała we własnej hali ze Ślepskiem Suwałki w I lidze siatkarzy 1-3. Mecz był dramatyczny, a to co stało się w IV secie siatkarze i kibice z Sulęcina chyba będą długo pamiętali….

Pierwszego seta wygrała będąca dużo wyżej w tabeli drużyna z Suwałk 25-21. Potem miejscowy odgryźli się faworytowi i zwyciężyli w II secie 25-20. W III secie lepszy Ślepsk 25-20.

W IV secie Olimpia prowadziła już 24-20 i wszyscy szykowali się do tiebreaka. Ale Olimpia zaczęła grać fatalnie, szwankowało przyjęcie, gospodarze nie mogli skończyć swoich ataków i goście… zdobyli 6 punktów z rzędu. To oczywiście oznaczało przegranego przez sulęcinian seta 24-26.

Ślepsk zatem wygrał ostatecznie 3-1 i wywiózł z Sulęcina 3 punkty. A Olimpia została z  niczym….