W związku z ogłoszeniem stanu epidemii, zielonogórski Urząd Miasta przypomina mieszkańcom o konieczności pozostania w domach. Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, za pomocą systemu nagłośnienia, nadaje specjalne komunikaty.
Komunikaty Departamentu Bezpieczeństwa UM
- Janusz Życzkowski

fot. Janusz Życzkowski
- Categories: LUBUSKIE
- Tags: Zielona Góra
Powiązane treści
Najlepsi zielonogórscy uczniowie otrzymali stypendia od prezydenta
Przemysław Kozubaj
23 czerwca 2026
Od 29 czerwca letni rozkład jazdy autobusów MZK w Zielonej Górze
Przemysław Kozubaj
23 czerwca 2026
Zielona Góra stawia na e-turystykę
Radio Zachód
23 czerwca 2026
Wakacje w lesie - propozycje RDLP
Radio Zachód
23 czerwca 2026
Jak wygląda sytuacja pożarowa w lasach?
Radio Zachód
23 czerwca 2026
Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom
Radio Zachód
22 czerwca 2026