Gorzowskie koszykarki wykonały zadanie

Gorzowskie koszykarki wykonały zadanie Radio Zachód - Lubuskie

PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów miała dziś spokojnie wygrać w Energa Basket Lidze Kobiet wyjazdowy mecz z DGT Politechniką Gdańską i to zrobiła. Podopieczne Dariusza Maciejewskiego wygrały 86-66 i dogoniły w tabeli Artego Bydgoszcz i są wiceliderkami tabeli.

Gorzowianki już po I kwarcie prowadziły 34-16, a do przerwy było 54-32 i w zasadzie było po meczu. Nasz zespół miał w tym momencie ponad 60-procentową skuteczność. Potem było więcej wyrównanej gry, ale akademiczki miały pełną kontrolę nad wynikiem.

DGT Politechnika Gdańska – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 63:83 (16:34, 16:20, 21:15, 13:17):

Politechnika: Smith 10, Strzelczyk 10, Bujniak 8, Nayo 8, Haryńska 8, Ostrowska 7, Koc 6, Hudson 5, Mohamed 2, Duszkiewicz 2, Niedźwiedzka 0, Stawicka 0.

PSI Enea: Copper 20, Green 16, Thomas 16, Juskaite 15, Prezelj 8, Kaczmarczyk 4, Dźwigalska 3, Keller 2, Maiga 2, Duchnowska 0.