Lechia bez punktów w Bytomiu

Lechia bez punktów w Bytomiu Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Lechii Zielona Góra przegrali w 3 lidze piłkarskiej wyjazdowy mecz z Polonią Bytom 0-2. Wynik meczu został ustalony w pierwszych 45 minutach.

Polonia skarciła Lechię już na początku spotkania – w 12 minucie po kontrze Frankowski pokonał po raz pierwszy Fabisiaka. Potem, w 25 minucie, po faulu Budzińskiego sędzia podyktował rzut karny przeciwko Lechii. Żak wykorzystał jedenastkę(to jego 18 gol w sezonie!)i tym samym ustalił wynik meczu.

Trener Lechii Andrzej Sawicki powiedział RZG po meczu, że miejscowy dominowali w I połowie, w drugiej Lechia pokazała już lepszą grę i miała nawet wyśmienite okazje do strzelenia gola. Niestety pudłowała. -Gdy nie strzela Kobusiński brakuje nam ognia- stwierdził Sawicki. A Szymon Kobusiński nie trafił do bramki rywali w trzecim meczu z rzędu.