Sukces gorzowskich biegaczy na MP we Włocławku

Sukces gorzowskich biegaczy na MP we Włocławku Radio Zachód - Lubuskie

Biegacze z ALKS-u AJP Gorzów Daniel i Bartosz Sołtysiak, Olaf Pióro, a także Antoni Walicki zajęli dobre czwarte miejscu w sztafecie 4×400 metrów podczas 96. lekkoatletycznych mistrzostw Polski we Włocławku.

Z takiego wyniku zadowolony jest trener biegaczy Tomasz Saska, który rezultatem swoich podopiecznych był zaskoczony. Czwórka z ALKS-u dystans 4×400 metrów pokonała w czasie 3:19.92. Do strefy medalowej zabrakło nieco ponad sekundy.

W trakcie trzydniowej imprezy na czwartym miejscu uplasowała się także Karolina Sygutowska z Zielonogórskiego Ludowego Klubu Lekkoatletycznego w rzucie dyskiem. Reszta zawodników lubuskich reprezentowała AZS AWF Gorzów, ale bez sukcesów. Wiktoria Krasicka była dziesiąta w trójskoku, Gracjan Sabajtis zajął jedenaste miejsce w rzucie młotem, a Julia Szałas uplasowała się na miejscu dziewiątym w rzucie oszczepem.