Debiut nowego trenera bez sensacji: Warta przegrała w Chorzowie

Debiut nowego trenera bez sensacji: Warta przegrała w Chorzowie Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Warty Gorzów przegrali na wyjeździe z Ruchem Chorzów 1:3 w 3. kolejce III ligi grupy 3.

Gorzowianie skutecznie bronili się przez niemal pół godziny, mieli także świetną sytuację bramkową, której nie wykorzystał Dominik Zakrzewski. Gospodarze objęli prowadzenie w 29 minucie po przepięknym trafieniu Łukasza Janoszki.

W 51 z rzutu karnego podwyższył Mariusz Idzik. Ten sam zawodnik podwyższył w 89 minucie a w doliczonym czasie honorowego gola dla Warty z karnego zdobył Dawid Ufir. Spotkanie podsumowuje Mariusz Misiura, dla którego to był debiut w roli trenera Warty:

Wypowiedź dzięki uprzejmości rzecznika prasowego Ruchu Chorzów, p. Tomasza Ferensa.