Piłkarki MUKS PS Kostrzyn zagrają w przyszłym sezonie w nowo powstałej III lidze makroregionalnej.
Kostrzynianki zyskały prawo gry w tych rozgrywkach jako mistrzynie III ligi lubuskiej. – Jesteśmy organizacyjnie gotowi na grę w tej lidze – mówi trener MUKS PS, Stanisław Gorzelak:
