W Nietkowie: z nieba żar i grad bramek

W Nietkowie: z nieba żar i grad bramek Radio Zachód - Lubuskie

Marek Staniszewski

Aż sześć bramek ogladali kibice w czwartoligowym meczu pilkarskim w Nietkowie, gdzie Odra zremisowała z wiceliderem tabeli Ilanką Rzepin 3:3.

Gospodarze zaczeli znakomicie i w 9 minucie po strzale w długi róg Łukasza Kaczorowskiego cieszyli się z prowadzenia. Goście zrewanżowali sie bramką w 27 minucie, gdy Andrzej Pawłowski wymanewrował obrońców Odry i było 1:1. W 35 minucie Ilanka po kontrze zdobyła drugiego gola, a jego autorem był Kosei Iwao. W 53 minucie goście po golu Mateusza Stefanowicza prowadzili już 3;1, ale Odra nie rezygnowała z ataków. W 65 minucie po faulu w polu karnym arbiter przyznał jedenastkę dla Odry, a strzelcem gola był Roman Kopacz. W 73 minucie kapitan Odry Łukasz Kaczorowski wyrównał stan meczu na 3:3. W doliczonym czasie gry szanse na zdobycie pełnej puli mieli goście, ale Andrzej Pawłowski nie wykorzystał rzutu karnego: