Remis, który nikogo nie zadowala

Remis, który nikogo nie zadowala Radio Zachód - Lubuskie

Lechia II Zielona Góra zremisowała u siebie 3-3 z Dębem Sława Przybyszów w meczu 29. kolejki Jako IV ligi.

Wynik otworzył  w 6. minucie po zagraniu Pawła Wieczorka Bartosz Skiba. Lechia wyrównała jeszcze przed przerwą. W 31. minucie sfaulowany w polu karnym został Jan Zioła, a „jedenastkę” wykorzystał Maciej Brzeźniak.

Lechia szybko, bo w 47. minucie zaczęła strzelanie w drugiej połowie. Wówczas celnym uderzeniem zza pola karnego popisał się Karol Haraś. W 69. minucie po zagraniu piłki ręką rzut karny wykorzystał Bartosz Skiba. Lechia ponownie wyszła na prowadzenie pięć minut później, gdy z dystansu trafił Adrian Topolski. Goście zdołali wyrównać w 83. minucie. Zamieszanie pod bramką zielonogórską wykorzystał Mikołaj Kiełczewski. Finalnie drużyny podzieliły się punktami, poprzez remis 3-3.