Niespodziewane emocje: Lechia dopiero po dogrywce pokonała Piasta!

Niespodziewane emocje: Lechia dopiero po dogrywce pokonała Piasta! Radio Zachód - Lubuskie

Obrońca lubuskiego Pucharu Polski, trzecioligowa Lechia Zielona Góra potrzebowała dopiero dogrywki, żeby wyeliminować w 1/8 finału tegorocznych rozgrywek występującego w gorzowskiej klasie okręgowej Piasta Karnin.

Do przerwy zielonogórzanie prowadzili 3:0 po trzech trafieniach Bartosza Koniecznego (32, 37, 45), ale w drugiej połowie inicjatywę przejęli gospodarze i dzięki bramkom Remigiusza Brzytwy (55), Bartosza Prychoda (72) i Adama Zdrojewskiego (78) doprowadzili do dogrywki. W drugiej połowie dodatkowego czasu samobójczego gola zanotował Maciej Gasek (107) a awans Lechii trafieniem na 5:3 przypieczętował Przemysław Mycan (112):