,,Koliberki” pofrunęły do Gdańska. Prezes Jeton liczy na pełną pulę

fot. Jakub Lesiński

Drugoligowi siatkarze Astry Nowa Sól po wygranej u siebie z Wilkami Wilczyn, tym razem zagrają w Gdańsku przeciwko Stoczniowcowi.

,,Koliberki” prezentują wysoką formę i prezes klubu Przemysław Jeton mówi o zgarnięciu całej puli w spotkaniu w Gdańsku:

Exit mobile version