Remis ze wskazaniem na Zorzę

Remis ze wskazaniem na Zorzę Radio Zachód - Lubuskie

Przeważająca w starciu z LZS-em Kado Górzyn Zorza Ochla zremisowała wyjazdowe spotkanie zielonogórskiej okręgówki 2-2.

Zorza w perspektywie 90 minut była drużyną lepszą, z większą liczbą okazji bramkowych. Pierwsza z nich padła tuż przed przerwą, a jej autorem był Rafał Jaszkiewicz.

W drugiej połowie obie ekipy bez przerwy atakowały bramkę rywala, co poskutkowało choćby  bramką wyrównującą Patryka Poprawskiego. Na to kapitalnym uderzeniem z dystansu odpowiedział zawodnik Zorzy Łukasz Janus, a gola na 2-2 ponownie strzelił Patryk Poprawski, który wykorzystał sytuację sam na sam.

LZS Kado Górzyn jest zadowolony z remisu, bo dwa razy odrabiali starty, a Zorza Ochla narzeka ponownie na brak skuteczności.