Nadspodziewanie długie derby Gorzowa, ale ze zwycięstwem faworyta

Nadspodziewanie długie derby Gorzowa, ale ze zwycięstwem faworyta Radio Zachód - Lubuskie

Dogrywki potrzebował lider IV ligi Magnolia Park Stilon Gorzów, żeby w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu okręgu rozprawić się z występującymi w klasie okręgowej rezerwami Warty Gorzów.

Młodzieżowe zaplecze trzecioligowca (wzmocnione trzema zawodnikami pierwszego zespołu) głównie się broniło przed atakami Stilonu, który miał mnóstwo sytuacji w tym rzut karny na początku spotkania. Gol padł jednak dopiero w 115 minucie po uderzeniu Gracjana Wiśniewskiego i ostatecznie faworyci wygrali 1:0:

Losowanie IV rundy jutro o 12:00. Do IV rundy awansowały także: GKP Pszczew, Spartak Deszczno, Stal Sulęcin, Budowlani Murzynowo, Odra Górzyca, Ilanka Rzepin, Polonia Słubice, Celuloza Kostrzyn, Warta Gorzów (walkowrem), Meprozet Stare Kurowo (wolny los).