Szymon Sowiński z medalami MP w strzelectwie osób niepełnosprawnych

Na strzelnicach WOSiR Drzonków i Gwardii Zielona Góra odbyły się mistrzostwa Polski w strzelectwie osób niepełnosprawnych. Dwa złote i dwa srebrne medale zdobył medalista Igrzysk Paraolimpijskich Szymon Sowiński ze Startu Zielona Góra. Na podium stawali także zawodnicy Startu Gorzów. 

Z lubuskich strzelców Szymon Sowiński zdobył złote medale w pistolecie sportowym 30+30 i w pistolecie standard, a Adrian Lewandowski (Start Zielona Góra) wygrał z karabinie pneumatycznym na 10 m:

Exit mobile version