Pendolino jedzie do Ustki

Fot. Kolaż zdjęć PKP Intercity. Pociąg do podróży/FB

Fot. Kolaż zdjęć PKP Intercity. Pociąg do podróży/FB

Z niewielkim opóźnieniem wyjechał z Warszawy pierwszy pociąg Pendolino do Ustki. Państwowy przewoźnik zainaugurował regularne kursy najszybszym taborem do tego miasta. Pendolino będzie jeździć do Ustki przez całe wakacje.

Jedna z pasażerek pierwszego rejsu powiedziała, że jest do dobry sposób, by dostać się nad morze:

Podróż z Warszawy do Ustki trwa ponad pięć godzin. W Ustce Pendolino będzie o 20.33.
Inna pasażerka powiedziała, że wybrała taki skład ze względu na komfortowe warunki jazdy:

PKP Intercity oferuje w czasie wakacji 560 połączeń każdego dnia. To rekord w historii spółki.

Wiceprezes PKP Intercity o Pendolino do Ustki

Wiceprezes spółki PKP Intercity Adam Wawrzyniak powiedział, że Ustka jest atrakcyjnym kurortem i z tego względu przewoźnik podjął decyzję o skierowaniu tam Pendolino:

Wiceprezes PKP Intercity zaznaczył, że nowe połączenie jest konkurencyjne względem transportu drogowego:

Exit mobile version