Koncerty, potańcówki i animacje dla najmłodszych – to tylko niektóre z atrakcji podczas tegorocznej edycji Lata Muz Wszelakich. Od 1 lipca mieszkańcy będą mogli brać udział w różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.
O szczegółach mówi Marcin Pabierowski, prezydent Zielonej Góry:
Jak podkreśla Agata Miedzińska, dyrektor ZOK, imprezy będą przystosowane do różnych grup wiekowych:
Dla Zielonogórzan utworzono również specjalną ankietę, dzięki której będzie można przekazać swoje uwagi i propozycje dotyczące kolejnych edycji Lata Muz Wszelakich:
Tegoroczną edycję Lata Muz Wszelakich rozpocznie koncert Macieja Skiby. Wydarzenie odbędzie się 1 lipca o godzinie 18.00 na Placu Teatralnym.
