Wzmożone patrole policyjne na wakacje. Uważajcie na drogach

lubuska policja

lubuska policja

Więcej policjantów na lubuskich drogach. Będą dbać o bezpieczeństwo wyjeżdżających na wakacje. 

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęły się wakacje. Dla dzieci to czas odpoczynku, ale dla policjantów to czas wzmożonej pracy. Na lubuskich drogach będzie można zobaczyć nieco więcej patroli – mówi Maciej Kimet, rzecznik lubuskich policjantów.

W okresie letnim ruch na drogach jest znacznie większy, dlatego służby apelują o rozwagę, cierpliwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Jednocześnie policjanci przypominają o możliwości skontrolowania przez nich autobusów i autokarów dowożących dzieci na letni wypoczynek. Konieczność takiej kontroli należy zgłosić na kilka dni przed wyjazdem. 

Exit mobile version