Uczniowie zakończyli rok szkolny

fot: P.Kozubaj

fot: P.Kozubaj

Uroczyste apele, wręczanie świadectw i czas podsumowań – dziś uczniowie zakończyli rok szkolny. Prawie 23 tysiące młodych Zielonogórzan ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczęło wakacje.

Zapytaliśmy ich, jak oceniają miniony semestr oraz w jaki sposób zamierzają spędzić wolny czas:

Zdaniem Marka Kamińskiego, wiceprezydenta Zielonej Góry, młodzież osiągnęła wiele sukcesów:

– Mierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami – przyznaje Marzena Pulik-Sowińska, p.o. Lubuskiego Kuratora Oświaty:

Uczniowie wrócą do szkół we wtorek, 1 września.

Exit mobile version