Trener Brzeziński o nowym składzie siatkarzy Sobieskiego

W drugoligowym siatkarskim zespole Sobieskiego Żagań sporo zmian.W porównaniu z poprzednim sezonem z drużyny odeszli m.in. Sebastian Strzałkowski i Hubert Mańko, którzy zagrają w ekipie z Gubina. W Sobieskim nie zagrają także: Maksymilian Witkowski, Kamil Stefaniszyn i Julian Kuchta.

Do Żagania przychodzą: Jan Siemiątkowski, Stanisław Dróżdż z KPS Płock, Bartosz Bawłowicz z UKS Trzynastka Zielona Góra, Jan Murawiecki z klubu Metro Warszawa i atakujący Bartosz Kokoszko z Mickiewicza Kluczbork. Miejsce trenera Artura Wróblewskiego zajmie były siatkarz Sobieskiego Marcin Brzeziński, który wysoko ocenia graczy, którzy zasilili klub z Żagania:

Exit mobile version