Żagański CUS i sanepid wspólnie dla mieszkańców

fot. K.Gonera

fot. K.Gonera

Centrum Usług Społecznych w Żaganiu i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna podpisały list intencyjny dotyczący współpracy obu instytucji. Porozumienie ma na celu większą aktywność obu podmiotów w działaniach edukacyjnych czy prewencyjnych kierowanych do mieszkańców.

Dziś zorganizowano pierwsze wspólne spotkanie ze starszymi osobami. – Dokument jest taką kropką nad „i”, bowiem my już działamy razem. Chcemy jednak połączyć siły, co na pewno poprzez wspólne projekty przełoży się na zwiększenie świadomości określonych grup społecznych na różne ważne tematy. Mamy tu na myśli głównie dzieci i młodzież oraz grupy senioralne. Zależy nam na tym, aby byli na bieżąco z tym, jak choćby dbać o zdrowie – mówi dyrektor centrum Piotr Puchalski:

Exit mobile version