Będą nowe przystanki w kilku lokalizacjach gminy Trzebiel

fot. K.Gonera

fot. K.Gonera

W gminie Trzebiel będą nowe przystanki autobusowe w kilku lokalizacjach przy drodze krajowej numer 12. Stare i zniszczone konstrukcje zostaną usunięte, a w ich miejsce zamontowane będą przeszklone wiaty.

Dotychczasowe miejsca oczekiwania podróżnych na autobusy były zniszczone i zaśmiecone. – Jesteśmy już po zakupie. Czekamy tylko na pozwolenie od zarządcy drogi. Całe zadanie finansujemy z pieniędzy własnych. Ma to służyć mieszkańcom i liczymy na to, że śmieci więcej nie będzie – mówi wójt Tomasz Sokołowski:

Koszt zakupu i montażu to około 50 tysięcy złotych.

Exit mobile version