Jazda rowerem poprawia kondycję fizyczną, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca, cukrzycy oraz otyłości. Rower to także środek transportu, który nie emituje spalin i hałasu. Swoją przygodę z rowerem można rozpocząć w każdym, nawet bardzo zaawansowanym wieku. Dziś przeszkodą jazdy rowerem, w wielu przypadkach, nie jest już niepełnosprawność. O szczegółach w dzisiejszej audycji…
Rower to nie tylko środek transportu.
- Krzysztof Baług

- Categories: Co, jak i dlaczego?
Powiązane treści
Kadeci Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii w Żaganiu
Krzysztof Gonera
26 czerwca 2026
Uczniowie zakończyli rok szkolny
Przemysław Kozubaj
26 czerwca 2026
Robert Skowron - prezes Lubuskiego Związku Piłki Nożnej
Sławomir Kordyjalik
26 czerwca 2026
Zabrzmiał ostatni dzwonek. Dzisiaj zakończenie roku szkolnego
Magdalena Pawłowska
26 czerwca 2026
Radiowieczór – 25.06.26
Monika Bartkowicz-Krzysztof
26 czerwca 2026
Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa
Daniel Rutkowski
26 czerwca 2026