Burmistrz Sulechowa zaprasza na spotkanie noworoczne

Burmistrz Sulechowa zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na wyjątkowe noworoczne spotkanie. Wydarzenie zaplanowano na 31 stycznia.

– Te spotkania odbywają się już od kilku lat i staje się to naszą tradycją – mówi Tomasz Rybarczyk, rzecznik gminy Sulechów:

Spotkanie podzielone jest na kilka części: wystąpienie burmistrza, wspólny toast oraz występy artystyczne.

Na spotkanie może przyjść każdy. Nie obowiązują zapisy.

 

Exit mobile version