Zorza w doliczonym czasie wyrwała zwycięstwo w Kożuchowie

Zorza w doliczonym czasie wyrwała zwycięstwo w Kożuchowie Radio Zachód - Lubuskie

W pojedynku dwóch kandydatów do awansu Zorza Port 2000 Mostki wygrała na wyjeździe z Koroną Kożuchów 2:1 w ramach czwartej kolejki zielonogórskiej klasy okręgowej.

Spotkanie było wyrównane, choć momentami Zorza stwarzała więcej dogodnych sytuacji. I to właśnie ekipa z Mostek otworzyła wynik w 35 minucie golem Krzysztofa Marchewki. Już chwilę później Korona wyrównała, gdy Mateusz Miłek głową wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Mecz rozstrzygnął się w doliczonym czasie drugiej połowy – zwycięstwo zapewnił Zorzy Maciej Pierzyński:

To pierwsza w sezonie porażka Korony, która straciła fotel lidera. Tym samym oba zespoły mają obecnie po dziewięć punktów. Nowym liderem została niepokonana Cargovia Kargowa.

Więcej o meczu Korona – Zorza i celach drużyn na sezon w Magazynie Sportowym Radia Zachód w poniedziałek o 21:00.