Sprotavia się nie poddała i wywiozła z Gorzowa remis

Sprotavia się nie poddała i wywiozła z Gorzowa remis Radio Zachód - Lubuskie

Remisem 3:3 zakończyło się spotkanie piłkarzy drugiego zespołu CFB Stilonu Gorzów z Z.U. Zachód Sprotavią Szprotawa, kończące inauguracyjną kolejkę IV ligi.

W 7 minucie gorzowianie objęli prowadzenie po strzale Oliwiera Siwozada, w 38 do wyrównania doprowadził Patryk Zawojek a tuż przed przerwą zaplecze Stilonu wróciło na prowadzenie za sprawą Jakuba Kaczora.

Najciekawiej zrobiło się jednak w końcówce – w 83 minucie na 3:1 z karnego podwyższył Kacper Żendełek, niespełna 60 sekund później kontaktowego gola dla Sprotavii zdobył Michał Stremecki a wyrównał w 86 minucie Piotr Słomiński:

W pozostałych dzisiejszych spotkaniach Czarni Browar Witnica zremisowali ze Stalą Sulęcin 2:2, Lubuszanin Drezdenko również zremisował, 1:1 z Pogonią Skwierzyna a Stal Felgenhauer Jasień rozbiła u siebie rezerwy Warty Gorzów 5:0.