Najmłodsi siatkarze SKS Tęcza Krosno Odrzańskie grali w Katowicach i Kołobrzegu

Najmłodsi siatkarze SKS Tęcza Krosno Odrzańskie grali w Katowicach i Kołobrzegu Radio Zachód - Lubuskie

Siatkarska młodzież SKS Tęcza Krosno Odrzańskie wystąpiła w dwóch turniejach ogólnopolskich w Minisiatkówce KINDER Joy of moving w Katowicach i Kołobrzegu.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach rozgrywany był 30. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minsiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W finale centralnym wystąpiło 1536 zawodniczek i zawodników z całej Polski, reprezentujących 384 drużyny. Natomiast w w finale Minisiatkówki Plażowej o Puchar Kinder Joy of moving w Kołobrzegu z siatkarzy Tęczy w grupie U-11 chłopców Wiktor Uderjan i Tomasz Szurgot zajęli miejsca 9-12, w U-13 dziewcząt Nadia Uderjan i Martyna Aleksandrowicz uplasowały się na pozycjach 25-32, w kategorii U-13 chłopców Szymon Młynarczak-Bokła i Miłosz Sójka zajęli 9-12 miejsce, a Adam Szurgot i Kacper Domalewski 17-24. O występie podopiecznych mówi trener Tęczy Maciej Uderjan: