W Drzeńsku piłkarska zabawa i integracja. Na boisku Zachód lepszy od Wschodu

W Drzeńsku piłkarska zabawa i integracja. Na boisku Zachód lepszy od Wschodu Radio Zachód - Lubuskie

Zachód wygrał ze Wschodem 4:1 w VI Edycji „Meczu Gwiazd” piłkarskiej klasy A grupy II, który tym razem odbył się w Drzeńsku.

Na początku spotkania prowadzenie objął „Wschód” po strzale Patryka Łusia z GKP Bogdaniec. Jeszcze przed przerwą wyrównał Dawid Zawisza z rezerw Ilanki Rzepin a w drugiej połowie dla „Zachodu” trafiali Mateusz Sadłowski z Pogoni Krzeszyce, Kamil Żak z Chrobrego Drzeńsko i Jakub Bartczak z Ilanki II. Nie wynik był jednak najważniejszy a dobra zabawa i integracja zawodników i licznych kibiców na koniec sezonu 2023/24:

W poniedziałek w „Magazynie Sportowym” Radia Zachód po 21 rozmowa z głównym organizatorem meczu Łukaszem Najderem.