Jedno boisko zalane, na drugim Warta dostała lanie

Jedno boisko zalane, na drugim Warta dostała lanie Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze AstroEnergy Warty Gorzów przegrali u siebie z Poznańską 13tką Poznań 0:9 w rewanżowym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-17 i oczywiście nie awansowali do tych rozgrywek.

W pierwszym meczu gorzowianie przegrali 1:2. Mecz odbył się w niecodziennych okolicznościach, bowiem po tym jak przez Gorzów przeszła ulewa, boisko na Warta Arena nie nadawało się do gry i podjęto szybką decyzję o przenosinach na obiekt przy Olimpijskiej, gdzie na co dzień gra Stilon.

Do przerwy spotkania rozpoczętego z 1,5 godzinnym opóźnieniem Poznańska 13tka prowadziła 2:0. Po kolejnych dwóch bramkach w 51. i 54. minucie z warciarzy zupełnie zeszło powietrze a grający ambitnie do końca goście z łatwością strzelali kolejne gole: