Carina pewnie pokonała Gwarka i utrzymała się w III lidze

Carina pewnie pokonała Gwarka i utrzymała się w III lidze Radio Zachód - Lubuskie

Carina Gubin bez oglądania się na innych utrzymała się w III lidze. W meczu ostatniej kolejki pokonała u siebie Gwarka Tarnowskie Góry 3:1.

Spotkanie źle zaczęło się dla Cariny, bo już w szóstej minucie po starciu z bramkarzem rywali Mateusz Szela został zniesiony z boiska na noszach. 24-latek w karetce opuścił gubiński stadion.

Późniejszy przebieg meczu już układał się po myśli podopiecznych trenera Grzegorza Kopernickiego. W 29 minucie wynik otworzył Mateusz Nazar. Co prawda niedługo później ze strony gości wyrównał Michał Rakowiecki, ale jeszcze przed przerwą na prowadzenie Carinę przywrócił Denis Matuszewski.

Drugą odsłonę Gwarek zaczął od czerwonej kartki dla Łukasza Piontka, który w brutalny sposób zatrzymał Dawida Paraszczaka w rodzącym się kontrataku. Gubinianie szybko wykorzystali osłabienie gości i w 61 minucie dobił ich Mateusz Nazar.