Udana sobota Koliadycha, dobre wyniki kadrowiczów AZS AWF

Udana sobota Koliadycha, dobre wyniki kadrowiczów AZS AWF Radio Zachód - Lubuskie

Za gorzowskimi kajakarzami pierwsze finałowe wyścigi podczas Pucharu Świata w Poznaniu.

Anna Puławska z AZS AWF Gorzów zajęła wraz z koleżankami 3. miejsce w K4 na 500 metrów i 4. miejsce w dwójce na 500, razem z Karoliną Nają. W C2 na 500 metrów na podium stanęło dwóch gorzowskich kanadyjkarzy: 2. miejsce zajęła dwójka z Wiktorem Głazunowem z AZS AWF wraz z Arsenem Śliwińskim a trzecia była osada z Oleksijem Koliadychem z Admiry i Aleksander Kitewski. Dla Koliadycha była to bardzo udana sobota, bowiem później wygrał nieolimpijską konkurencję C1 na 200:

Jutro ostatni dzień Pucharu Świata, Puławską czeka walka w K1 na 500 metrów a Głazunowa w C1 na 1000. Z kolei w C1 na 5000 wystąpi Kiryło Krasiński z Admiry.