Carina wywiozła punkt z Wrocławia. Sędzia rozdawał kartki na lewo i prawo

Carina wywiozła punkt z Wrocławia. Sędzia rozdawał kartki na lewo i prawo Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Cariny Gubin zremisowali wyjazdowe spotkanie trzecioligowe ze Ślęzą Wrocław 1:1.

Wrocławianie prowadzili, gdy gola w 66 minucie zdobył Miłosz Kozik, ale Carina wyrównała w 72 minucie po strzale Dominika Więcka. Goście kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce Roberta Pisarczuka, a mecz we Wrocławiu obfitował w czerwone i żólte kartki. W zespole Ślęzy czerwone kartki ujrzeli trener Grzegorz Kowalski i jego asystent, a ponadto sędzia pokazał pięć żółtych kartek gospodarzom i dwie gościom. Trener Cariny Grzegorz Kopernicki po meczu był zadowolony tylko z cennego punktu, bo do gry podopiecznych miał wiele zastrzeżeń: