Fatalny początek, ale potem już jak trzeba: Stilon znów wygrał

Fatalny początek, ale potem już jak trzeba: Stilon znów wygrał Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Solar Home Stilonu Gorzów odnieśli czwarte z rzędu zwycięstwo w III lidze.

Gorzowianie pokonali u siebie ostatni w tabeli LZS Starowice Dolne 4:1. Mecz jednak zaczął się dla gospodarzy fatalnie, bo już w 2. minucie gola dla outsidera zdobył Adam Setla. W 27. rzut karny dla Stilonu wywalczył Nikodem Matuszewski a „jedenastkę” na gola zamienił Adrian Łuszkiewicz.

W 57. na 2:1 trafił Mateuz Mączyński, po świetnym dośrodkowaniu Łuszkiewicza. W 80 na 3:1 podwyższył Emil Drozdowicz a w doliczonym czasie mieliśmy kolejny rzut karny (za zagranie ręką), który tym razem wykorzystał Maksym Bohdanow:

Stilon awansował na 9. miejsce w tabeli i co ciekawe, jest w tej chwili najwyżej sklasyfikowaną lubuską drużyną. Po dłuższej przerwie miano to straciła Lechia Zielona Góra.