Carina dwa razy prowadziła z wiceliderem, ale ostatecznie przegrała

Carina dwa razy prowadziła z wiceliderem, ale ostatecznie przegrała Radio Zachód - Lubuskie

Piłkarze Cariny Gubin przegrali u siebie z Rekordem Bielsko-Biała 2:3 w meczu 25. kolejki III ligi. W spotkanie lepiej weszli jednak gospodarze, bo w 22 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wynik otworzył Przemysław Haraszkiewicz. Na odpowiedź wicelidera nie trzeba było długo czekać – już dwie minuty później wyrównał Daniel Świderski.

Gubinianie nie poddali się jednak i w 32 minucie Dominik Więcek strzelił na 2:1, dobijając odbitą przez bramkarza piłkę. Również i tym razem goście błyskawicznie wyrównali – po golu Kacpra Kasprzaka zapanował remis 2:2.

W drugiej połowie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili Rekordziści. W 71 minucie wyprowadzili oni kontratak, po którym końcowy wynik ustalił Kacper Kasprzak.