Biznes wrażliwy społecznie 2021

Trwa 5. edycja konkursu „Biznes wrażliwy społecznie”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, która od ponad 15 lat działa w dziedzinie wspierania aktywności społecznej – obecnie jest liderem Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Celem konkursu „Biznes wrażliwy społecznie” jest zaprezentowanie dobrych praktyk firm z województwa lubuskiego, które realizują inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, w tym współpracują z podmiotami ekonomii społecznej (fundacjami, stowarzyszenia, spółdzielniami socjalnymi) tworząc wspólną wartość. Organizatorzy mają nadzieję, że poprzez konkurs uda się wyzwolić społeczną energię biznesu oraz zacieśnić relacje biznesu z podmiotami społecznymi.

Więcej informacji o konkursie znaleźć można na stronie Fundacji na rzecz Collegium Polonicum. Dostępny jest tam także formularz, przez który do końca sierpnia można zgłaszać podmioty.

HARMOMOGRAM WYDARZEŃ W RADIU ZACHÓD

19 lipca 2021debata otwierająca – g. 14:10
20 lipca 2021rozmowa w Polskim Radiu Zachód – pasmo popołudniowe (gość Magdalena Tokarska, Fundacja Collegium Polonicum)
21, 23, 26, 28, 30 lipca 2021prezentacje dobrych praktyk – g. 11:15
30 lipca 2021rozmowa w Polskim Radiu Zachód – pasmo popołudniowe (gość Adam Szulczewski, Fundacja Collegium Polonicum)
2 sierpnia 2021rozmowa w Polskim Radiu Zachód – pasmo popołudniowe (gość Agata Karchut, Fundacja Collegium Polonicum)

najnowsze z Lubuskiego

popularne

Skip to content