III-ligowi piłkarze Cariny Gubin zremisowali przed własną publicznością ze Stalą Brzeg 1:1. Do przerwy był bezbramkowy remis.
Bramkę dla gubinian zdobył Jakub Ryś w 62 min. Wynik ustalił w 82 min Dominik Bronisławski, który wykorzystał rzut karny.
Jeżeli chodzi o innych lubuskich III-ligowców to rozgrywali oni swoje sobotnie spotkania na wyjazdach. Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów pokonał w Grodkowie Polonię Nysa 2:1. Bramki dla gorzowskiej drużyny zdobyli Emil Drozdowicz w 15 oraz Artem Vaskov w 80 min. Dla gospodarzy trafił Michał Zimon w 22 min.
Spotkanie ocenia trener Stilonu, Karol Gliwiński:
Z kolei Lechia Zielona Góra niespodziewanie przegrała na wyjeździe z zamykającą tabelę Odrą Wodzisław Śląski 1:2. Gola dla zielonogórzan zdobył Mateusz Surożyński w 2 min. Dla miejscowych dwukrotnie trafił Matheus Elorhan w 40 oraz 78 min.
Mówi trener Lechii, Andrzej Sawicki: